Kviečiame susipažinti su Lietuva, kurią kuriame ES investicijomis!

Geolokaciniame žaidime „Atrask pokyčius“ galėsite susipažinti bei naujai atrasti įdomiausius projektus, kurie buvo bei vis dar yra įgyvendinami ES investicijų pagalba. ES investicijos sudaro sąlygas kurti naujas darbo vietas, gerinti švietimo ir medicinos paslaugų kokybę, gražinti aplinką, skatinti verslą, padėti negalią turintiems žmonėms ir įkvepia veikti kiekvieną. Todėl išskirtiniame žaidime Finansų ministerija pokyčius kviečia atrasti drauge!

Interaktyvus žaidimas kviečia vartotojus kiekvienoje savivaldybėje surasti po tris atnaujintus objektus, o įdomias ir specialiai pritaikytas užduotis čia suras visi – tiek suaugusieji, tiek mažiausieji žaidėjai.

Žaidimas susideda iš trijų etapų. Pirmajame etape žaidėjai galėjo dalyvauti nuo gruodžio 10 d. iki vasario 10 d. Į antrąjį etapą savo jėgas išbandyti norintys gyventoja galėjo birželio 21 d.

Paskutinysis etapas vyks nuo rugsėjo 15 d. iki spalio 31 d.

Žaidimo laimėtojų laukia ir puikūs prizai – šaunios „Airpods“ ausinės!

Investicijos, skatinančios pokyčius
Dažnai nepagalvojame, už kokius pinigus vyksta svarbios iniciatyvos: gražėja miestai, keičiasi kaimai, gerėja gyvenimas. Todėl Finansų ministerija informuoja, jog per 2014–2020 m. buvo pasiūlyta beveik 40 tūkst. darnią ir gražią aplinką kuriančių projektų, iš kurių daugiau nei 26 tūkst. buvo patvirtinti ir sulaukė ES investicijų.

Iš viso 2014–2020 m. iš Europos investicijų ir struktūrinių fondų skirtumams tarp ES regionų mažinti buvo numatyta net 351,8 mlrd. eurų. Lietuvai skirta 7,83 mlrd. eurų. Šios lėšos padėjo įgyvendinti daug gyvenimo kokybę gerinančių projektų, kuriais džiaugiasi tūkstančiai skirtingų Lietuvos miestų ir miestelių gyventojų.

Daugiau informacijos apie ES investicijas: www.esinvesticijos.lt
Nekantraujate išbandyti jėgas žaisdami? Susipažink su žaidimo taisyklėmis, registruokis ir skubėk pamatyti pokyčius!